in

Czy Lady Gaga sprzedała duszę bractwu Iluminatów?Plotki o domniemanej współpracy znanej piosenkarki popowej Lady Gagi z bractwem Illuminatów, pojawiały się już wielokrotnie. Niemniej jednak, żadna z nich nie wywołała tak dużej burzy medialnej jak zaistniała przed tygodniem historia zgodnie z którą sama Lady Gaga przyznała się do zaprzedania duszy tajnej organizacji.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

LINK DO PATRONAITA:

https://patronite.pl/InneMedium

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH:

http://innemedium.pl/wiadomosc/czy-lady-gaga-sprzedala-dusze-bractwu-illuminatow

Lady Gaga Did NOT Say She “Regrets Joining” Illuminati, Despite Report

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
SOCIAL MEDIA:

Facebook główny: https://www.facebook.com/innemedium/
Facebook kontaktowy : https://www.facebook.com/InneMediumYT/
Twitter: https://twitter.com/inneMedium
Snapchat: https://www.snapchat.com/add/innemedium

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

MUZYKA:

Kevin MacLeod: Dragon and Toast – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100251
Wykonawca: http://incompetech.com/

26 Comments

Leave a Reply
  1. Dlaczego niby ktokolwiek ma bać się illuminatów? Przecież Illuminacja to samorozwój człowieka. Poczytajcie i pomyślcie samodzielnie. Wszystkiego dobrego!

  2. To że w showbiznesie bez pójścia na współpracę i zostania "luksusową prostytutką" nie zrobi się kariery to oczywisty fakt znany od dawna. Jest bardzo wiele utalentowanych piosenkarek ale nikt o nich nie słyszał tylko dlatego że nie dają d… komu trzeba.

  3. Heh, kolejna d#pa rot#szy&da.
    Wiecie, że całe hollywood jest pod kontrolą ,,starszych" i realizuje rewolucję komunistyczną (piekielna triada rewolucji kulturalnej – media (np. tvn, cnn, bbc), państwowy monopol edukacyjny (jak wiadomo tylko o sukcesach narodu ,,starszych" bądź o zbrodniach ,,faszystów") oraz przemysł rozrywkowy (hollywood, multi kulti i humanizacja zwierząt w bajkach)) ?

  4. Egipcjanie pewnie kupowali zioło od Iluminatów, tak samo jak koks. Wszystko szło kurierem DPD ( takim starożytnym) 🙂 wyjebane sarkofagi, z wyposażeniem audio, a kolumb był masonem,

    Cała ta wypowiedź napisana przeze mnie wyżej, jest taka jak połowa Twoich filmów

  5. Serio? Pisala teksty piosenek dla innych artystow. Raz uslyszal Ejkon jak spiewa i namowil Ja do wydania plyty. I tak powstal kawalek JUST DACE gdzie goscinie jest ejkon 😀 CO nie zmienia faktu ze te iluminati moga istniec 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Claudia Schiffer parte 2

Anitta Aparece em Lyric Vídeo de J. Balvin Ft. Beyoncé [ Mi Gente ]